سفر به سیاره وب

طراحی و پیاده سازی سایت و خدمت رسانی در عرصه وب

دوره های آموزشی ، فروش محصولات مورد نیاز برای طراحان ، مشاوره در مدرن سازی کسب و کار

تو می توانی در رویاهات زندگی کنی

تو می توانی در رویاهات زندگی کنی

چکیده :

تو می توانی در رویاهات زندگی کنی

آنقدر تنها شوی که شاید دیگه حتی کسی از تو خوشش نیاد چرا؟؟؟

چون در حال حاضر داری برای رسیدن به مرحلۀ بعدی زندگیت تلاش می کنی و نیاز داری که فقط روی ذهن خودت سرمایه گذاری کنی. روی ذهن خود سرمایه گذاری کن. اگر هنوز داری از رویاهات حرف می زنی. اگر هنوز داری از هدف هایت حرف می زنی ولی هنوز کاری نکردی پس قدم اول رو بردار.

به اشتراک بگذارید

print
چاپ صفحه
send-to-friend
ارسال به دوست
wish
افزودن به لیست علاقه مندی

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

تو می توانی در رویاهات زندگی کنی

اهمیت نمی دهم مسیر رسیدن به اون رویا چه قدر ناامید کننده است.

اما رویایی که در سر داری امکان پذیره! بعضی از شما می دانید که سخت هست و ساده نیست. عوض کردن زندگی سخت. در مسیر رسیدن به رویاهات متحمل بسیاری از ناامیدی ها می شوی. بسیاری از شکست ها بسیاری از دردها لحظه هایی پیش می آیند که به خودت شک می کنی. میگی خدایا چرا این برای من اتفاق می افتد؟ من که فقط دارم سعی می کنم از بچه هام و مادرم مراقبت کنم، من نخواستم سرقتی کنم و یا از کسی چیزی بدزدم، چرا این باید برای من اتفاق بیافته؟

به کسانی بین شما که تجربه های سختی داشته اند می گویم از رویاهایتان دست نکشید. لحظه های سخت زندگی خواهند آمد. ولی نیامدند که بمانند، آمده اند تا بگذرند. عظمت آن تصویر شگفت انگیز مبهم و دور از دسترسی نیست که تنها متعلق به افراد خاص در میان ما باشد. بلکه چیزی حقیقی است که در درون همه ما وجود دارد. خیلی مهم که باور کنی که تو منحصر به فردی. بیشتر مردم تشکیل خانواده می دهند، امرار معاش می کنند و بعد میمیرند. آن ها از رشد کردن دست می کشند، از کار کردن برای خود دست می کشند. دست از تلاش بر می دارند. از حرکت رو به جلو دست می کشند. آدم های زیادی هستند که دوست دارند شکایت کنند. اما نمی خواهند برای تغییر شرایط خود کاری انجام دهند. بیشتر مردم به رویاهاشون نمی پردازند.... چرا؟ یک دلیلش ترس است. ترس از شکست که اگر تلاشم بی ثمر شود چه؟ ترس دیگر ترس از موفقیت است.

چه پیش می آید اگر نتوانم ان را اداره کنم؟

آن ها خطر طلب یا ریسک پذیر نیستند. تو زمان زیادی را با آدم های دیگر صرف می کنی. زمان زیادی را با آدم هایی صرف می کنی که مثل خودت هستن. بیشتر از اینکه خودت رو بشناسی آدم های دیگر را می شناسی. آن ها را مطالعه می کنی. چیزهایی در موردشان می دانی. دوست داری با آن ها وقت بگذرانی. دوست داری درست مثل آن ها باشی. میدانی چرا؟ چون که تو وقت زیادی را صرف آن ها می کنی. در حالی که نمیدانی خودت کی هستی. من تو را به این چالش می کشم تا وقت بیشتری صرف خودت کنی. این ضرورت دارد که تو باید بازنده ها را از زندگیت حذف کنی. اگر می خواهی که رویاهایت محقق شوند. برای آدم هایی که به سوی رویاهایشان حرکت  می کنند، زندگی معنای خاصی دارد. وقتی که مسیر درست را پیدا کنی کاری که می کنی این است که خودت را از دیگران جدا می کنی. تو شروع می کنی کسانی را در اطرافت داشته باشی که به آن ها نیاز داری.

تا وقتی که دنبال رو دیگران هستی، تا وقتی که یک مقلد باشی هرگز بهترین مقلد دنیا نخواهی بود. زمانی بهترین خواهی بود، تو را به چالش می کشم تا ارزش هایت را تعریف کنی بعد همه می خواهند تو را ببینند. می خواهند که به تو ملحق شوند. می خواهند نگرش تو را داشته باشند. لازم است که بدانی تو موجودی نادر هستی. لازم است که خودت را با کسانی هماهنگ کنی و در کارت جذبشان کنی. آن هایی که گرسنه پیش رفتند. آن هایی که توقف ناپذیرند، بلندپروازند، آن هایی که زندگی را آنطوری که هست قبول نمی کنند، کسانی که بیشتر می خواهند، آن هایی که در زندگی با رویاهایشان برنده اند.

به آرزوهایشان می چسبند، با رویاهایشان زندگی می کنند، کسانی که می دانند هر آنچه اتفاق می افتد به خواست آن هاست، اگر می خواهی که موفق تر باشی، اگر قراره کاری را شروع کنی که تا حالا انجامش ندادی، دومین چیزی که ازت می خواهم این است که روی خودت سرمایه گذاری کنی، روی خودت سرمایه گذاری کن. قرار نیست که تصویری که دیگران از تو دارند واقعیت تو را بسازد و تو نباید که با احساس قربانی بودن زندگی کنی. حتی زمانی که با نا امیدی مواجه می شوی باید در درونت این را بگی که من از عهدۀ این کار بر می آیم و حتی اگر دیگران این توانایی را در من نمی بینند، من در خودم می بینم این چیزی است که من بهش اعتقاد دارم و برای آن حتی می میرم. مدت زمانی که دارم مهم نیست که تا چه حد بد است و چقدر ممکن است که بد شود. من آن را خواهم ساخت. من می خواهم یک ایده را ارائه کنم. می خواهم که از یک امکان صحبت کنم. بعضی از شماها همین حالا قصد دارید وارد مراحل بعدی زندگی شوید. ممکن است بخواهید وکیل یا مهندس یا دکتر شوید. به من گوش کن نمی توانی به این سطح برسی، نمی تونی به آن موقعیت اقتصادی که آرزوشو داری برسی، تا زمانیکه روی ذهن خودت سرکایه گذاری نکنی داری کتاب می خونی؟ من تو را به این چالش می کشانم که برو کتابخانه، با جرأت می گویم که روی زمانت سرمایه گذاری کن. با جرأت می گویم که: تنها شو! ساعتی برای خودت اختصاص بده وقتی آن کسی که باید باشی شدی، آن کسی شدی که برای بودنش آفریده شدی. وقتی مصمم شدی که برای مقصودی که برایش طراحی شده ای. وقتی به فردیت، به خودت رسیدی، کاری که می کنی این است که خودت را از دیگران جدا کنی.

آنقدر تنها شوی که شاید دیگه حتی کسی از تو خوشش نیاد چرا؟؟؟

چون در حال حاضر داری برای رسیدن به مرحلۀ بعدی زندگیت تلاش می کنی و نیاز داری که فقط روی ذهن خودت سرمایه گذاری کنی. روی ذهن خود سرمایه گذاری کن. اگر هنوز داری از رویاهات حرف می زنی. اگر هنوز داری از هدف هایت حرف می زنی ولی هنوز کاری نکردی پس قدم اول رو بردار. تو می توانی باعث افتخار پدر و مادرت شوی. مایۀ افتخار مدرسا ات ، می توانی زندگی میلیونها انسان را لمس کنی و ببینی که دنیا دیگه مثل سابق نیست. چون تو پا در این مسیر گذاشتی اجازه نده هیچکس رویاهایت را از تو بدزدد. زمانی که با شکست مواجه می شویم و از دیگران کمک می خواهیم هیچکس خودش را نشان نمی دهد. یکی می گوید می توانی روی من حساب کنی. اما این حقیقت ندارد. نباید این نگرش را داشته باشیم، چون ما را منفعل می کند. هیچ کس تو را باور ندارد اگه بارها و بارها امیدت در زندگی قطع شود تو باید هر روز رویاهایت را مرور کنی و به خودت بگویی این بازی تمام نمی شود.

تا وقتی که من برنده شوم تو می توانی در رویاهات زندگی کنی.

 

ارادتمند شما 

هاشم شیخی پور

سفر به سیاره وب 

موضوعات پربازدید

افراد موفق کارهایی کرده اند که مردم عادی از انجام آن شانه خالی می کنند. علاقمندان موضوعات زیر را دنبال می کنند . آیا شما هم بدنبال افزایش سطح آگاهی خود هستید...
رویارویایی که در سر داریریسک پذیرذهنبرنده شومهاشم شیخی پورسفر به سیاره وب

مطالب بسیار مفید

با صرف مطالعه چند دقیقه ای مطالب بسیار مفید زیر گامی به سوی پیشرفت و افزایش سطح آگاهی خود بردارید . شاید دیگر هیچ وقت این فرصت فراهم نگردد .

خوانندگان این مطلب از محصولات زیر استقبال کرده اند

نظرات کاربران

مشتاقانه منتظر ارسال نظرات شما همراهان عزیز و گرامی در خصوص مطلب بالا هستیم . با شرکت در این تبادل اطلاعات ، گامی به سوی پیشرفت و افزایش سطح علمی جامعه برداریم .

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

در کنار هم در سفر به سیاره وب

وی پی آموز در یک نگاه

امروزه به واسطه رشد پر سرعت عرصه وب و گسترش وبسایت ها و اپلیکیشن ها مجموعه وی پی آموز در نظر دارد این مسیر جذاب و دوست داشتنی را در کنار شما عزیزان و همراهان گرامی طی کند و با بخش های آموزشی و خدمات در حوزه طراحی و برنامه نویسی هم راهکار و هم خدمت رسانی ویژه ای داشته باشد ، همچنین در حوزه موارد مورد نیاز مثل قالب ها و فایل های لایه باز مورد نیاز برای شروع کار در عرصه وب و طراحی سایت نیز کوشا و فعال باشیم .
عضویت در خبرنامه و سایت به منظور اطلاع رسانی خدمات و آموزش ها و کد های تشویقی و هدایای گوناگون و مفید برای شما عزیزان خواهد بود ، با عضویت در سایت و ارسال نظر حامی و جزو خانواده وی پی آموز باشید

صندلی خود برای سفر به سیاره وب را رزرو کنید