مقالات پیشنهادی

ایران و اینترنت | وی پی آموز

ایران و اینترنت | وی پی آموز پیدایش اینترنت در ایران و گام بزرگ به عرصه تکنولوژی و آغاز سفر به سیاره وب | در این مقاله به بررسی پیدایش اینترنت در میهن عزیزمان ایران میپردازیم و تاریخچه اینترنت و مورد بررسی قرار میدهیم ، وی پی آموز | وبسایت آموزشی مباحث طراحی و توسعه وبسایت 

سیاره وب چیست ؟

سیاره وب | همین طور که مشاهده میکنید امروزه صحبت های فراوانی در مورد وب و دنیای اینترنت میشود و نفرات زیادی به تازگی مشغول به راه اندازی استارت آپ و کسب و کار های اینترنتی بی شماری شده اند ، وی پی آموز دات کام سایت آموزشی در مباحث وب و برنامه نویسی میباشد که در نظر داریم شمارو به یک سفر جذاب به سیاره وب ببریم و در تمامی مراحل آن شمارو همراهی کنیم . 

بهینه سازی موتورهای جستجو(SEO) | سفر به سیاره وب

بهینه سازی موتورهای جستجو(SEO) | سفر به سیاره وب  بهینه سازی موتور های جستجو یا سئو یکی از پر مخاطب ترین مباحث وب و پر درآمد ترین آنها میباشد که امروزه نظر همه و نسبت به خودش جلب کرده است .  این مبحث تکنیک های زیادی دارد که در قالب مقالات در نظر داریم به طور کل و جامع در این مورد صحبت کنیم .  با ما همراه باشید با سفر به سیاره وب

تو می توانی در رویاهات زندگی کنی

تو می توانی در رویاهات زندگی کنی آنقدر تنها شوی که شاید دیگه حتی کسی از تو خوشش نیاد چرا؟؟؟ چون در حال حاضر داری برای رسیدن به مرحلۀ بعدی زندگیت تلاش می کنی و نیاز داری که فقط روی ذهن خودت سرمایه گذاری کنی. روی ذهن خود سرمایه گذاری کن. اگر هنوز داری از رویاهات حرف می زنی. اگر هنوز داری از هدف هایت حرف می زنی ولی هنوز کاری نکردی پس قدم اول رو بردار.

برخیز و بدرخش

برخیز و بدرخش امروز تصمیم بگیر سرنوشت منتظر کسی نمی شود و هنگامی که زمانش فرا می رسد و هزاران هزار صدا در سرت فریاد کردند که آماده نیستی. اگر تو بخواهی آرام و تنها گوش بسپار که می گوید تو آماده ای! تو مهیا شده ای!

عضویت در خبرنامه سایت

اگر میخواهید آخرین پیشنهادات ما را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید در خبرنامه ما عضو شوید.