مقالات پیشنهادی

ویندوز چیست ؟ | وی پی آموز

ویندوز چیست؟ ویندوز ، سیستم عامل ، 7 ، 10 ، لینوکس ، اصلا کامپیوتر چطوری کار میکنه ؟ اون صفحه ی رنگی اول چیه ؟  تو این مقاله در نظر دارم کل سوالات تورو تو این مبحث پاسخ بدم پس با من همراه باش . 

بهینه سازی موتورهای جستجو(SEO) | سفر به سیاره وب

بهینه سازی موتورهای جستجو(SEO) | سفر به سیاره وب  بهینه سازی موتور های جستجو یا سئو یکی از پر مخاطب ترین مباحث وب و پر درآمد ترین آنها میباشد که امروزه نظر همه و نسبت به خودش جلب کرده است .  این مبحث تکنیک های زیادی دارد که در قالب مقالات در نظر داریم به طور کل و جامع در این مورد صحبت کنیم .  با ما همراه باشید با سفر به سیاره وب

سیاره وب چیست ؟

سیاره وب | همین طور که مشاهده میکنید امروزه صحبت های فراوانی در مورد وب و دنیای اینترنت میشود و نفرات زیادی به تازگی مشغول به راه اندازی استارت آپ و کسب و کار های اینترنتی بی شماری شده اند ، وی پی آموز دات کام سایت آموزشی در مباحث وب و برنامه نویسی میباشد که در نظر داریم شمارو به یک سفر جذاب به سیاره وب ببریم و در تمامی مراحل آن شمارو همراهی کنیم . 

در نهایت تصمیم های ماست که زندگی ما را می سازد

قویترین چیزی که در زندگی ماست، نتایج کارهای ما را می سازد. چیزی که خیلی راجع به آن حرف می زنیم. اما باز هم می گویم چیزی که واقعأ در نهایت زندگی ما را می سازد تصمیم های ماست.

7 اشتباه بزرگ در راه اندازى تجارت

هفت اشتباه بزرگ در راه اندازى تجارت اولین سال راه اندازى تجارت مسلما پر فراز و نشیب خواهد بود. هر اندازه که با دقت و دانش پیش بروید، باز هم مرتکب اشتباهاتى خواهید شد. اما اگر ذهن خود را آماده کنید و به تجربیات دیگران توجه کنید، مى توانید از وقوع بسیارى از این اشتباهات پیشگیرى کنید. در این فرصت به 7 اشتباه بزرگ تازه کاران و راه حلهائى براى گریز از آنها اشاره مى کنیم.

عضویت در خبرنامه سایت

اگر میخواهید آخرین پیشنهادات ما را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید در خبرنامه ما عضو شوید.