سفر به سیاره وب

طراحی و پیاده سازی سایت و خدمت رسانی در عرصه وب

دوره های آموزشی ، فروش محصولات مورد نیاز برای طراحان ، مشاوره در مدرن سازی کسب و کار

مقالات پیشنهادی

بهینه سازی موتورهای جستجو(SEO) | سفر به سیاره وب

بهینه سازی موتورهای جستجو(SEO) | سفر به سیاره وب  بهینه سازی موتور های جستجو یا سئو یکی از پر مخاطب ترین مباحث وب و پر درآمد ترین آنها میباشد که امروزه نظر همه و نسبت به خودش جلب کرده است .  این مبحث تکنیک های زیادی دارد که در قالب مقالات در نظر داریم به طور کل و جامع در این مورد صحبت کنیم .  با ما همراه باشید با سفر به سیاره وب

برخیز و بدرخش

برخیز و بدرخش امروز تصمیم بگیر سرنوشت منتظر کسی نمی شود و هنگامی که زمانش فرا می رسد و هزاران هزار صدا در سرت فریاد کردند که آماده نیستی. اگر تو بخواهی آرام و تنها گوش بسپار که می گوید تو آماده ای! تو مهیا شده ای!

در نهایت تصمیم های ماست که زندگی ما را می سازد

قویترین چیزی که در زندگی ماست، نتایج کارهای ما را می سازد. چیزی که خیلی راجع به آن حرف می زنیم. اما باز هم می گویم چیزی که واقعأ در نهایت زندگی ما را می سازد تصمیم های ماست.

ویندوز چیست ؟ | وی پی آموز

ویندوز چیست؟ ویندوز ، سیستم عامل ، 7 ، 10 ، لینوکس ، اصلا کامپیوتر چطوری کار میکنه ؟ اون صفحه ی رنگی اول چیه ؟  تو این مقاله در نظر دارم کل سوالات تورو تو این مبحث پاسخ بدم پس با من همراه باش . 

دامنه چیست ؟ | ثبت نام دامنه و هاست

دامنه چیست ؟ وی پی آموز به صورت مختصر و ساده دامنه و هاست ، نحوه ثبت نام ، چگونگی انتخاب و موارد به این چنین را برای شما دوستان قرار داده است که میتونید از آن بهره مند شوید . 

تو می توانی در رویاهات زندگی کنی

تو می توانی در رویاهات زندگی کنی آنقدر تنها شوی که شاید دیگه حتی کسی از تو خوشش نیاد چرا؟؟؟ چون در حال حاضر داری برای رسیدن به مرحلۀ بعدی زندگیت تلاش می کنی و نیاز داری که فقط روی ذهن خودت سرمایه گذاری کنی. روی ذهن خود سرمایه گذاری کن. اگر هنوز داری از رویاهات حرف می زنی. اگر هنوز داری از هدف هایت حرف می زنی ولی هنوز کاری نکردی پس قدم اول رو بردار.

تکنولوژی وب | پیدایش اینترنت | وی پی آموز

تکنولوژی وب | پیدایش اینترنت | وی پی آموز تکنولوژی وب چیست ؟ اینترنت و پیدایش آن | وبسایت آموزشی وی پی آموز در نظر داره در قالب مقاله ای مفید نحوه پیدایش اینترنت و تکنولوژی وب را برای علاقه مندان ارائه دهد . با ما همراه باشید 

هاست چیست ؟ | ثبت نام هاست | وی پی آموز

هاست چیست ؟  فضا و اطلاعات سایت شما باید بر روی یکی از کامپیوترهای میزبان که 24 ساعت  متصل به اینترنت است  قرار گیرد تا دیگران بتوانند در هر لحظه از شبانه روز به آن دسترسی داشته باشند. در حقیقت میزبان یا هاست ، تمام یا بخشی کوچک از فضای یک کامپیوتر همیشه متصل به اینترنت است که به مرورگرها این امکان را می‌دهد که با تایپ دامنه شما در بخش مرورگر خود ، بتوانند به صفحات وب سایت شما دسترسی پیدا کنند و یا برنامه ای خاص را برای ایجاد آن صفحات اجرا کنند.

7 اشتباه بزرگ در راه اندازى تجارت

هفت اشتباه بزرگ در راه اندازى تجارت اولین سال راه اندازى تجارت مسلما پر فراز و نشیب خواهد بود. هر اندازه که با دقت و دانش پیش بروید، باز هم مرتکب اشتباهاتى خواهید شد. اما اگر ذهن خود را آماده کنید و به تجربیات دیگران توجه کنید، مى توانید از وقوع بسیارى از این اشتباهات پیشگیرى کنید. در این فرصت به 7 اشتباه بزرگ تازه کاران و راه حلهائى براى گریز از آنها اشاره مى کنیم.

ایران و اینترنت | وی پی آموز

ایران و اینترنت | وی پی آموز پیدایش اینترنت در ایران و گام بزرگ به عرصه تکنولوژی و آغاز سفر به سیاره وب | در این مقاله به بررسی پیدایش اینترنت در میهن عزیزمان ایران میپردازیم و تاریخچه اینترنت و مورد بررسی قرار میدهیم ، وی پی آموز | وبسایت آموزشی مباحث طراحی و توسعه وبسایت 

سیاره وب چیست ؟

سیاره وب | همین طور که مشاهده میکنید امروزه صحبت های فراوانی در مورد وب و دنیای اینترنت میشود و نفرات زیادی به تازگی مشغول به راه اندازی استارت آپ و کسب و کار های اینترنتی بی شماری شده اند ، وی پی آموز دات کام سایت آموزشی در مباحث وب و برنامه نویسی میباشد که در نظر داریم شمارو به یک سفر جذاب به سیاره وب ببریم و در تمامی مراحل آن شمارو همراهی کنیم . 

در کنار هم در سفر به سیاره وب

وی پی آموز در یک نگاه

امروزه به واسطه رشد پر سرعت عرصه وب و گسترش وبسایت ها و اپلیکیشن ها مجموعه وی پی آموز در نظر دارد این مسیر جذاب و دوست داشتنی را در کنار شما عزیزان و همراهان گرامی طی کند و با بخش های آموزشی و خدمات در حوزه طراحی و برنامه نویسی هم راهکار و هم خدمت رسانی ویژه ای داشته باشد ، همچنین در حوزه موارد مورد نیاز مثل قالب ها و فایل های لایه باز مورد نیاز برای شروع کار در عرصه وب و طراحی سایت نیز کوشا و فعال باشیم .
عضویت در خبرنامه و سایت به منظور اطلاع رسانی خدمات و آموزش ها و کد های تشویقی و هدایای گوناگون و مفید برای شما عزیزان خواهد بود ، با عضویت در سایت و ارسال نظر حامی و جزو خانواده وی پی آموز باشید

صندلی خود برای سفر به سیاره وب را رزرو کنید