مقالات پیشنهادی

دامنه چیست ؟ | ثبت نام دامنه و هاست

دامنه چیست ؟ وی پی آموز به صورت مختصر و ساده دامنه و هاست ، نحوه ثبت نام ، چگونگی انتخاب و موارد به این چنین را برای شما دوستان قرار داده است که میتونید از آن بهره مند شوید . 

7 اشتباه بزرگ در راه اندازى تجارت

هفت اشتباه بزرگ در راه اندازى تجارت اولین سال راه اندازى تجارت مسلما پر فراز و نشیب خواهد بود. هر اندازه که با دقت و دانش پیش بروید، باز هم مرتکب اشتباهاتى خواهید شد. اما اگر ذهن خود را آماده کنید و به تجربیات دیگران توجه کنید، مى توانید از وقوع بسیارى از این اشتباهات پیشگیرى کنید. در این فرصت به 7 اشتباه بزرگ تازه کاران و راه حلهائى براى گریز از آنها اشاره مى کنیم.

تو می توانی در رویاهات زندگی کنی

تو می توانی در رویاهات زندگی کنی آنقدر تنها شوی که شاید دیگه حتی کسی از تو خوشش نیاد چرا؟؟؟ چون در حال حاضر داری برای رسیدن به مرحلۀ بعدی زندگیت تلاش می کنی و نیاز داری که فقط روی ذهن خودت سرمایه گذاری کنی. روی ذهن خود سرمایه گذاری کن. اگر هنوز داری از رویاهات حرف می زنی. اگر هنوز داری از هدف هایت حرف می زنی ولی هنوز کاری نکردی پس قدم اول رو بردار.

سیاره وب چیست ؟

سیاره وب | همین طور که مشاهده میکنید امروزه صحبت های فراوانی در مورد وب و دنیای اینترنت میشود و نفرات زیادی به تازگی مشغول به راه اندازی استارت آپ و کسب و کار های اینترنتی بی شماری شده اند ، وی پی آموز دات کام سایت آموزشی در مباحث وب و برنامه نویسی میباشد که در نظر داریم شمارو به یک سفر جذاب به سیاره وب ببریم و در تمامی مراحل آن شمارو همراهی کنیم . 

ویندوز چیست ؟ | وی پی آموز

ویندوز چیست؟ ویندوز ، سیستم عامل ، 7 ، 10 ، لینوکس ، اصلا کامپیوتر چطوری کار میکنه ؟ اون صفحه ی رنگی اول چیه ؟  تو این مقاله در نظر دارم کل سوالات تورو تو این مبحث پاسخ بدم پس با من همراه باش . 

عضویت در خبرنامه سایت

اگر میخواهید آخرین پیشنهادات ما را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید در خبرنامه ما عضو شوید.