دانلود های پیشنهادی

قالب html و css کاملا ریسپانسیو با رعایت تمامی موارد ستون بندی بوت استراپ

قالب html و css کاملا ریسپانسیو با رعایت تمامی موارد ستون بندی بوت استراپ  کدنویسی قالب از psd به html با رعایت تکنیک های بوت استرپ ، کاملا واکنش گرا و زیبا  همراه با اسلایدر زیبا و کدنویسی شده   

آموزش کامل زبان برنامه نویسی HTML

آموزش کامل زبان برنامه نویسی HTML  زبان برنامه نویسی HTML یکی از موارد مهم در طراحی سایت و به طور کل ابداع کننده شکل ظاهری سایت میباشد .  زبان برنامه نویسی HTML برای ساخت بدنه اصلی ، جایگذاری آبجکت ها و تمامی موارد قابل مشاهده در سایت به کار میرود . 

سفر به سیاره وب | دریافت درگاه بانکی برای سایت

سفر به سیاره وب | دریافت درگاه بانکی برای سایت  یکی از اصلی ترین موارد در کسب و کار اینترنتی ایجاد بستر دریافت هزینه در ازای خدمات میباشد که امروزه به آسانی با انجام چند مرحله شما قادر به دریافت درگاه بانکی برای سایت خود هستید . که در این کتاب الکترونیک به شرح کامل این مراحل پرداخته ایم . 

تجارت الکترونیک | پول الکترونیک | وی پی آموز | دانلود رایگان

تجارت الکترونیک | پول الکترونیک  (Consumer to Consumer ) C2C محاورات و  مبادلات الکترونیکی بین مصرف کنندگان که جهت برقراری ارتباط بکار  می رود مثلاً فروش اجناس دست دوم معمولاً جهت انجام تجارت بکار می رود . گسترش فرایند استفاده از پول الکترونیک پیامدهای تجاری, اقتصادی, سیاسی و اجتماعی چشمگیری به همراه دارد که در ادامه به برخی پیامدهای اقتصادی مرتبط با تجارت الکترونیک پرداخته خواهد شد.  

تحقیق و پژوهش و روش های آن

تحقیق و پژوهش و روش های آن  با شنیدن واژه تحقیق چه مفهومی از آن به ذهن انسان میرسد ؟ رسیدن ، بررسی ، مطالعه ، حقیقت و گاهی حقیقت یابی  ،فعالیت برای رسیدن به شناخت آنچه برای انسان ناشناخته است ، فعالیت‌های منظمی که به تولید و کشف دانش جدید و سازمان یافته منتهی شود

عضویت در خبرنامه سایت

اگر میخواهید آخرین پیشنهادات ما را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید در خبرنامه ما عضو شوید.