سفر به سیاره وب

طراحی و پیاده سازی سایت و خدمت رسانی در عرصه وب

دوره های آموزشی ، فروش محصولات مورد نیاز برای طراحان ، مشاوره در مدرن سازی کسب و کار

ارسال لینک تغییر کلمه عبور به ایمیل

کاربر گرامی ، با توجه به فراموش نمودن رمز ، در این بخش شما می توانید رمز جدید دریافت نمایید . بدین منظور در باکس تعیین شده ایمیل صحیح ( نام کاربری ) خود را بدون WWW وارد نمایید . در ادامه بطور اتوماتیک ، ایمیلی حاوی لینک دریافت رمز جدید برای شما ارسال می گردد . ممکن است ایمیل ارسالی گاهاً با تاخیر و یا به پوشه ی اسپم نیز وارد گردد ، بنابراین شایسته است ضمن صبوری در دریافت ایمیل ، پوشه ی Inbox و Spam ایمیل خود را چک نمایید . در ادامه پس از کلیک بر روی لینک مربوطه ، شما مجدداً به وب سایت هدایت می گردید و در باکس تعیین شده رمز جدید خود را وارد نمایید .

درباره چشم یار بیشتر بدانید

در کنار هم در سفر به سیاره وب

وی پی آموز در یک نگاه

امروزه به واسطه رشد پر سرعت عرصه وب و گسترش وبسایت ها و اپلیکیشن ها مجموعه وی پی آموز در نظر دارد این مسیر جذاب و دوست داشتنی را در کنار شما عزیزان و همراهان گرامی طی کند و با بخش های آموزشی و خدمات در حوزه طراحی و برنامه نویسی هم راهکار و هم خدمت رسانی ویژه ای داشته باشد ، همچنین در حوزه موارد مورد نیاز مثل قالب ها و فایل های لایه باز مورد نیاز برای شروع کار در عرصه وب و طراحی سایت نیز کوشا و فعال باشیم .
عضویت در خبرنامه و سایت به منظور اطلاع رسانی خدمات و آموزش ها و کد های تشویقی و هدایای گوناگون و مفید برای شما عزیزان خواهد بود ، با عضویت در سایت و ارسال نظر حامی و جزو خانواده وی پی آموز باشید

صندلی خود برای سفر به سیاره وب را رزرو کنید